Psychologie Magazine lanceert iPad-app ‘Verbeter je leven in 1 app’

Psychologie Magazine lanceert vrijdag 22 april 2011 een bijzondere special voor de iPad. het betreft een interactief stappenplan om meer inspiratie en ontspanning in het leven te brengen, je brein te trainen en meer zelfinzicht te creëren.

Wat is er zo bijzonder aan deze app?
Met ‘Verbeter je leven in 1 app’ kiest Psychologie Magazine voor een heel andere opzet dan het tijdschrift. De app is opgebouwd als een interactief stappenplan.

In ‘Verbeter je leven in 1 app’ valt weliswaar heel veel te lezen, maar veel belangrijker is: doen. Deelnemen aan experimenten, je hersens trainen met een breingame, instructiefilmpjes bekijken, jezelf testen: met ‘Verbeter je leven in 1 app’ kun je meteen aan de slag.

Psycholoog en manager online Peggy van der Lee: ‘Niets zo leuk en inzichtgevend als meteen even testen hoe goed jij zelf eigenlijk kunt focussen, nadat je hebt gelezen waarom je brein geen twee dingen tegelijk kan doen. En als er muziek bestaat die bewezen blij, ontspannen of sportief maakt, dan wil je die toch meteen horen? Dat kan nu dus op de iPad.’

Wat biedt ‘Verbeter je leven in 1 app’?
– Leer beter emoties lezen op gezichten
– Ontdek hoe je brein werkt en train je werkgeheugen met een breingame
– Waarom warme melk niet helpt voor een goede nachtrust, en deze oefeningen wél
– Laat je seksleven floreren als nooit tevoren
– Durf te leven – begin meteen (inclusief visualisatie-oefening om je ideale leven te schetsen)
– En nog 8 interactieve minidossiers, gebaseerd op wetenschappelijke inzichten

Bekijk hier het introductiefilmpje van: Verbeter je leven in 1 app.

‘Verbeter je leven in 1 app’ is nu te downloaden in de iTunes store voor € 5,49.

Launching partner is Vichy.

Plaats een reactie