Tweede aflevering van ‘Het Academisch Ziekenhuis’

Vanavond is de tweede aflevering van ‘Het Academisch Ziekenhuis’, een tiendelige tv-serie van Teleac. Presentatrice Mirella van Markus volgt artsen die aan de wieg staan van nieuwe therapieën en operatiemethodes. Ze volgt ook patiënten die een actieve rol spelen in hun eigen behandeltraject.

De serie is tot en met dinsdag 11 mei wekelijks te volgen op Nederland 1, om 19.30 uur.

Stemmen
In aflevering 2 een portret van Nicole. Zij ontvangt de uitslag van haar weefselproef, waaruit blijkt dat ze borstkanker heeft. Een andere patiënt is Nel. Zij hoort al jaren stemmen in haar hoofd. Een MRI-scan toont aan dat de oorzaak ligt in overactiviteit in bepaalde delen van haar hersenen.

Aan bod
Ook in latere afleveringen van ‘Het Academisch Ziekenhuis‘ komen patiënten, artsen en onderzoekers van het Erasmus MC aan bod.

Plaats een reactie